Шановні студенти та спіробітники Університету!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти та спіробітники Університету!

Нагадуємо, що в Університеті працює Соціально-психологічна лабораторія, до фахівців якої ви завжди можете звернутися, якщо:
– лякає відчуття самотності;
– відчуваєте труднощі в міжособистісних відносинах;
– турбують конфлікти в сім’ї;
– напружують проблеми, пов’язані з адаптацією в нових умовах життя, роботи, навчання;
– виникли тривожні, панічні або депресивні стани;
– з’явилося почуття розгубленості, остраху майбутнього.
Ми завжди готові прийти на допомогу.

Ніколи не опускайте руки, будь-яку проблему можна вирішити!

Безкоштовну індивідуальну консультацію фахівців нашої лабораторії на умовах повної конфіденційності можна отримати в зручний для Вас час за попередньою домовленістю:

Контактні телефони:
050 501 55 73 – Вікторія Леонідівна Погрібна (завідуюча);
066 496 98 21  Олена Анатоліївна Гузьман (практичний психолог);
050 712 24 57 – Ганна Миколаївна Саппа (cоціальний психолог)

NB!Пам’ятайте, що під час консультації фахівець не може відповідати на дзвінки, тому, якщо Ви не отримали відповідь на дзвінок, зателефонуйте, будь ласка, пізніше або надішлітьповідомлення на зручну для Вас платформу (Viber, Telegram, WhatsApp, Skype, e-mail, Instagram, Facebook) за означеними контактами.

Сторінка на сайті