Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, курсанти, випускники, викладачі та співробітники Інституту Служби безпеки України Університету, щиро вітаю вас із 30-тою річницею заснування Інституту!

Це свято є важливим приводом позачергово відзначити досягнення Інституту у галузі безпеки та захисту державних інтересів, який протягом трьох дисятиліть готує фахівців, здатних протистояти будь-яким внутрішнім та зовнішнім загрозам, і подякувати нашим колегам за сумлінну працю.

За цей час Інститут СБУ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов складний і відповідальний шлях становлення, вдосконалення, розвитку, ставши незамінною кузнею висококваліфікованих кадрів. Наші випускники є міцним і надійним щитом України і її народу, які мужньо й самовіддано захищають суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини, борються з організованою злочинністю, тероризмом та іншими загрозами. А у період війни діючі співробітники СБУ, значна частина яких підготовлена талановитими й досвідченими викладачами нашого Університету, виявили особливу відвагу й затяту патріотичну позицію у протидії ворогу. Тому в цей надважкий для нас час їхня робота набула особливого значення, адже саме на представників Служби безпеки України, окрім іншого, покладено обов’язок розслідувати найтяжчі військові злочини, запобігати геноциду українців, готувати матеріали для майбутніх трибуналів, ретельно і грамотно фіксуючи наслідки дій російських окупантів на нашій землі. І вони несуть цю службу гідно, демонструючи високий професіоналізм, незламність, вірність присязі.

Саме завдяки вашій роботі, у тому числі, Україна вистояла в протистоянні з російським агресором. Ви – герої сучасності, гаранти відновлення справедливості, янголи-охоронці воїнів на фронті та кожної родини в тилу, ваша героїчна служба – це можливість залишатися живими на своїй землі мільйонам українців і гнітюче очікування невідворотного покарання тисячам російських убивць. Упевнений, ви виконуєте цю місію на найвищому рівні і попри будь-які виклики продовжите захищати інтереси України та її незалежність.

У цей святковий день, дякую кожному викладачеві, студенту, курсанту, випускнику Інституту Служби безпеки України за їхній вибір, професіоналізм, патріотизм та щоденну роботу на благо українського народу!

Зичу вам міцного здоров’я, стійкості, нових досягнень у службі, зміцнення професійного духу, сімейного затишку, благополуччя і довгих мирних років!

Ректор Університету Анатолій Гетьман