Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники, вітаю вас із Днем Незалежності України!

🇺🇦Сьогодні відзначається один із найважливіших моментів у нашій історії — день, коли ми обрали шлях до своєї свободи та суверенітету. Він символізує спільне прагнення до справедливого життя в самостійній країні, де кожен має право на власну думку, самовираження, вибір і майбутнє та водночас перебуває під захистом держави, яка проголосила особистість, її життя, здоров’я і гідність найголовнішими цінностями.

🇺🇦Незалежність — це не лише політичний статус, але й відповідальність, й обов’язок підтримувати одне одного, працювати на благо суспільства та захищати норми Конституції, що стоять за нашим правом на самовизначення. Кожен українець, я впевнений, пишається багатою культурою, славетною історією та численними досягненнями, які є результатом праці мільйонів співвітчизників, і готовий на все, щоб захистити свободу власного народу, який вірить у мирне щасливе майбутнє України і докладає щоденних зусиль для здійснення спільної мрії.

🇺🇦Тому в цей день я хочу щиро подякувати кожному воїну, який незламно стоїть за суверенітет Батьківщини, мужньо тримає оборону на фронті, нищить ворога без страху і сумнівів, щоб ми могли відзначити День незалежності України – свято, що досі існує лише завдяки їм. Також низько кланяюся полеглим захисникам, а їхнім родинам зичу міцного духу й загоєння душевних ран, дякую батькам, які виховали справжніх патріотів, вірю, їхня світла пам’ять житиме у віках.

🇺🇦Нехай це свято підтримає нас у скрутну хвилину, надихне на нові звершення, зміцнить віру у перемогу та об’єднає серця заради спільної мети — вільної та демократичної України. Бажаю всім миру, злагоди, здоров’я та добробуту!

🇺🇦Слава Україні!
Ректор Університету Анатолій Гетьман