Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники, вітаю вас із Днем Факультету юстиції Університету!

Сьогодні мені випала чудова нагода від імені всього колективу Університету відзначити досягнення представників цього факультету у сфері правосуддя та підготовки нової генерації юристів, подякувати за згуртованість та незламність нашої академічної спільноти у час випробування війною.

Ваша праця важлива, цінна, необхідна, оскільки саме на юристів покладена місія зміцнення принципів верховенства права, забезпечення доступного і справедливого правосуддя, створення сучасного законодавства в Україні. Ви готуєте фахівців, які забезпечують дотримання законності та прав людини й утверджуєте позитивний імідж Батьківщини у світі як правої демократичної держави.

Факультет юстиції став для багатьох випускників відправною точкою на шляху до найвищих державних посад, кар’єрних успіхів у приватному секторі надання юридичних послуг, виявився безцінним джерелом знань для подальшої наукової роботи, а його студенти завжди служать взірцем наполегливості й працелюбності в освоєнні правничого фаху та відданості ідеалам справедливості.

Шановні представники деканату, викладачі та студенти Факультету юстиції, ми тішимося вашими досягненнями, захоплюємося вмінням протистояти будь-яким викликам у житті і професії, пишаємося десятками поколінь випускників Факультету юстиції та віримо в блискуче майбутнє нової генерації професіоналів своєї справи.

Бажаю вам подальших успіхів, натхнення, нових звершень та нескінченного прагнення до пізнання. Хай ваша робота завжди буде плідною та корисною на благо вільної України та її народу!

Зичу мирного неба, життєвих сил, здоров’я, професійних успіхів, сімейного затишку, здійснення мрій і невичерпної наснаги для підготовки нових поколінь правників!

Ректор Університету Анатолій Гетьман