Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, вітаю вас із річницею прийняття Декларації про суверенітет України!

Три десятиліття тому цей день став історичним, вистражданим і вимоленим багатьма поколіннями українців, адже визнання суверенітету та незалежності відкрили шлях до становлення сучасної України. Саме тоді ми остаточно визначилися зі своїми намірами й орієнтирами, обрали власний шлях, розпочали нову сторінку в історії країни, де право, верховенство закону, рівність і незалежність стали найважливішими принципами молодої держави.

Я щасливий, що наш університет із того часу й досі є місцем, де  засівається майбутнє країни, де кожен студент відчуває себе частиною цієї великої історії, де кожен випускник своєю працею в суді, прокуратурі, СБУ, НАБУ тощо щоденно захищає інтереси громадян, стоїть на сторожі незалежності Батьківщини, доводить свій патріотизм справами.

Сьогодні дякую кожному воїну, добровольцю, волонтеру, які протистоять вже понад два роки російському агресору, що зазіхнув на нашу свободу, суверенітет та життя. Також хочу вшанувати щирою молитвою пам’ять тих, хто відстоював нашу незалежність в усі часи, хто віддав найцінніше, щоб нащадки не шкодували зусиль на будівництво сучасної, демократичної та незалежної України, де людина, її права, життя і гідність будуть недоторканними.

Тому в цей святковий, але затьмарений війною день, бажаю вам, перш за все, миру і спокою, незламності й віри у нашу перемогу, здоров’я та наснаги боротися за свої цінності, переконання, святині душі.  Нехай якнайшвидше кожен із нас відчує себе гордим українцем на вільній землі у суверенній державі, де панують злагода і процвітання, демократія і справедливість!

Ректор Університету Анатолій Гетьман