Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, вітаю вас із Днем Державного Прапора України!

🇺🇦Цей символ національної ідентичності, єдності та приналежності до славного шляху визволення з-під гніту тиранічних держав ще з 18 століття є свідченням нашої боротьби за свободу, гідність, права кожного громадянина та змогу будувати демократичну державу на власній землі.

🇺🇦Синьо-жовті барви нашого стягу символізують багаті українські хліба, вирощені чесною працею під чистим блакитним небом, даруючи гордість за країну, її славетну історію та глибокі традиції. Вони нагадують нам про мужність героїв, які захищали та продовжують захищати Батьківщину від безжальних ворожих нападів, а також про незламність нашого народу, який ніколи не відмовиться від своїх прагнень до миру та добробуту і стоятиме кам’яним муром на шляху будь-якого противника. Ми доводимо своє прагнення вже третій рік поспіль, щоденно витісняючи російських окупантів з українських сіл і міст, єдиним строєм – військові, добровольці, волонтери, цивільні – рухаємося не лише в бік власної незалежності, а й захищаємо вільну Європу, не даючи змоги росіянам знищити здобутки прогресивних перетворень у світі за останні десятиліття.

🇺🇦У цей день хочу подякувати кожному, хто доклав зусиль в усі віки, щоб жовто-блакитний прапор став сьогодні символом героїзму, чесної боротьби та справедливості, і вшанувати світлу пам’ять тих, хто поклав своє життя за цю світлу мрію і незалежність нашої держави.

🇺🇦Нехай державний прапор завжди майорить над Україною, даруючи наснагу і надію нашим воїнам, об’єднуючи народ у спільній меті – будувати процвітаючу демократичну країну.

🇺🇦Бажаю всім миру, світлого майбутнього, добробуту та щастя. Нехай прапор України буде нам натхненням і символом надії!

Ректор Університету Анатолій Гетьман