Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, вітаю вас із Днем адвокатури!

Цей фах є одним із найпочесніших серед правничих професій, бо вимагає не лише глибоких знань і всебічної освіченості, а й моральної сили та відданості принципам верховенства закону. Високий статус адвоката в правовій системі нашої країни відіграє величезну роль у підтримці прав і свобод громадян, гарантуючи кожному доступ до справедливості.

Адвокатська спільнота несе особисту відповідальність перед суспільством за фактичне функціонування норм права, адже саме вона реалізує їх у законні рішення, захищає інтереси громадянина, виступає неупередженим охоронцем правди. Щодня, стикаючись із важкими випробуваннями, складними ситуаціями та непересічними запитами підзахисних, адвокат використовує єдину зброю – професійну майстерність, ерудицію та емпатію. Я щиро захоплююся вашою працею і глибоко ціную внесок у розбудову України як правової демократичної держави.

Як ректор провідного юридичного Університету пишаюся тим, що саме з наших аудиторій випускники виходять компетентними адвокатами, які використовують високі професійні стандарти та принципи у своїй роботі. Я повсякчас бачу результати вашої фахової діяльності, користь для суспільства, відданість обраній справі. Уся університетська родина підтримує ваші зусилля у навчанні та кар’єрному зростанні, тому ви завжди можете звернутися до рідної альма-матер за порадою чи допомогою, адже тут колишніх студентів не буває!

У цей особливий день зичу вам миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, блискучої репутації та міцності духу. Нехай велич професії і покликання ніколи не згасають, а світло правди завжди перемагає темряву беззаконня вашими руками!