Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, сьогодні ми відзначаємо День захисників і захисниць України!

Кожен громадянин нашої держави має відчувати глибоку вдячність за їхню службу, відвагу, героїзм. Шановні захисники і захисниці, ми пишаємося вашою мужністю, патріотизмом, самовідданістю. Ви – опора нашої країни, надія народу, ви – ті, хто своєю незламністю виборює мир і справедливе покарання агресору.

Ваша роль у захисті незалежності та територіальної цілісності Батьківщини є ключовою. Ви стоїте на варті не лише фізичних кордонів, а й духовних цінностей, які формують нашу національну ідентичність. Завдяки цій рішучості і відданості, ми маємо можливість жити, працювати, навчати і навчатися у вільній, незалежній Україні.

Сьогодні, як ректор юридичного Університету, я особливо хочу підкреслити важливість вашої служби в контексті захисту прав і свобод громадян, основних прав людини та демократичних цінностей. Ви є взірцевим прикладом того, як виконувати свій обов’язок, йти за покликом серця, незважаючи на небезпеку. Ваші вчинки воїстину вражають, і ми, суспільство, пам’ятаємо й цінуємо вашу звитяжну працю. Особливе місце в моїй душі посідають, звісно, захисники і захисниці з числа студентів та колег. Я щиро зичу кожному з вас якнайшвидше повернутися додому з перемогою. Тим, хто з поля бою пішов у вічність, низько вклоняюся, обіцяю берегти їхню світлу пам’ять. Щиро бажаю їхнім рідним впоратися з тяжкою втратою і віднайти сили знову жити і боротися.

У цей день бажаю кожному міцної віри у перемогу, невичерпних джерел надії, непохитного здоров’я, а нашим захисникам ще й Божої допомоги у виконанні почесного обов’язку.

Нехай мир і злагода знов запанують в Україні, а нові покоління ніколи не знатимуть війни.

Слава Україні та її Героям і Героїням!

Ректор Університету Анатолій Гетьман!