Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, 29 серпня ми відзначаємо День пам’яті Захисників України, загиблих за незалежність і свободу нашої країни

Звісно, з початку російського повномасштабного вторгнення люди щоденно згадують своїх Героїв, віддають їм шану і дякують кожному, хто віддав життя за волю Батьківщини, однак ця дата обрана невипадково, адже саме 29 серпня 2014 року сталася Іловайська трагедія, в якій загинули українські військові.

Майже десятиліття пройшло з того часу, але війна триває і приносить нашому народу нові страждання і втрати. Щиро вірю, що цей рік стане першим мирним і переможним, адже українці так відчайдушно борються за свободу. щасливе майбутнє своїх дітей, так сміливо нищать ворога на полі бою, витісняючи його з нашої землі.

Впевнений, українське суспільство докладе всіх зусиль, щоб кожна родина загиблого Героя відчувала підтримку і безмежну вдячність за змогу вільно жити і будувати процвітаючу країну. Я схиляю голову перед близькими кожного захисника і захисниці, дякую їм за те, що виховали справжній цвіт нації, вклали в їхні серця любов до людей, мужність і милосердя.

Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України!