Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники, сьогодні ми відзначаємо День Збройних Сил України!

Їхня сила духу, мужність, відвага і незламність в умовах повномасштабного вторгнення Росії викликає повагу всього світу. Майже два роки українські воїни ціною неймовірних зусиль захищають свій народ, стоять на сторожі незалежності, безпеки та територіальної цілісності Батьківщини.

Саме на них покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, розвиток, процвітання нашої країни у демократичній і вільній Європі. Жага свободи вписана кров’ю в наше ДНК протягом століть боротьби з ненависним агресором, яких в різних подобах віками  захоплював наші землі, знущався з людей, намагався позбавити національної ідентичності. Однак на його шляху завжди ставали рівностроєм сміливці, патріоти, волелюбні герої і мстилися за зневагу, нищили вороже іго, спопеляли його вогнем мушкетів  і ненависті.

Упевнений, завдяки професіоналізму, міцним знанням військової справи, наполегливій підготовці, природній кмітливості й надзвичайній мужності, ЗСУ поставлять остаточну крапку в сучасній війні проти тоталітаризму, назавжди зупинять ідею територіальних зазіхань і поневолення народів у ХХІ столітті. Знаю, скоро ми перегорнемо цю сумну сторінку історії й залишимо чесну пам’ять і неосяжну вдячність у серцях кожному воїну, який віддав сили, здоров’я, найкращі роки за те, щоб громадяни могли жити без страху, будувати щасливе майбутнє і народжувати дітей у мирній і незалежній Україні.

Шановні захисники, саме ви показуєте світові, що українські солдати – це одна з найфаховіших і найхоробріших сил, здатних стояти пліч-о-пліч із кращими арміями світу. Ви з честю виконуєте свій професійний обов’язок, доводите власним прикладом, що в справі захисту Вітчизни немає непереборних перешкод.

У цей день у скорботі згадуємо героїв, яким не судилося повернутися з поля бою. На жаль, серед них є члени університетської родини, вони віддали життя за Батьківщину. Пам’ятаємо їх поіменно! Вічна їм слава!

Слава Україні!