Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні представниці юридичної професії, від щирого серця вітаємо вас із Міжнародним днем жінок-правозахисників!

Ваша невтомна боротьба за справедливість, рівність і захист прав людини викликає щиру повагу і захоплення. Саме ви стали гучним голосом тих, хто з різних причин не може говорити, силою кожного, хто змушений захищатися від несправедливості й життєвих негараздів.

У час війни в Україні, коли ворогом щодня вчиняються злочини проти людяності, множаться й інші правопорушення, жінки-правозахисниці виступили об’єднаним фронтом на підтримку українців, зібравши в міцний кулак знання, досвід, практичні вміння, щиру любов до людей і професії, й усіма законними способами відстоюють права громадян в міжнародних й національних інституціях, домагаються покарання винних. Ваша безкомпромісна позиція, патріотизм, повага до закону, помножені на щоденну сумлінну працю, високо поціновуються суспільством, слугують значним внеском у майбутню перемогу й допомагають підтримувати силу спротиву й бойовий дух громадян. Ваша сміливість і рішучість надихають нас усіх.

В цей день бажаємо вам наснаги й наполегливості продовжувати свою надважливу місію. Нехай ваші голоси будуть почуті всюди, а докладені зусилля стануть рушієм позитивних змін і ствердження справедливості.

Зичимо миру, щастя, професійного процвітання, добробуту і сімейного затишку.