Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановна університетська спільното, сьогодні святкує 50-річний ювілей Факультет приватного права та підприємництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Це не просто дата в календарі, це свято знань, традицій та досягнень, яке об’єднує всіх нас у спільній меті розвивати правову свідомість та сприяти розвитку підприємництва в Україні.

Факультет приватного права та підприємництва став справжнім осередком інноваційних ідей та практичних знань, де молодь отримує можливість не лише здобути освіту, але й реалізувати свої професійні амбіції. Це місце, де формуються спеціалісти, здатні приймати важливі рішення, відстоювати власну думку та розуміються на всіх тонкощах правового регулювання різних форм підприємницької діяльності в Україні, зовнішньоекономічних контрактах, спеціальних податкових режимах, основах менеджменту та маркетингу та багатьох інших сферах вкрай необхідних для сучасного успішного юриста практика, підприємця, податківця та ін.

Дякую декану Вадиму Козаку та колективу факультету, які чесною працею, гідним прикладом виплекали це місце інтелектуальної сили, безперервного наукового пошуку, професійного ґартування і зростання.

Пишаюся студентами й випускниками, які сумлінно виконують свій обов’язок вчитися, самовдосконалюватися, віддано працювати на благо українського народу, відстоювати право кожного на добробут і гідне життя.

Бажаю всім миру, невтомної енергії, натхнення та успіхів у навчанні і роботі. Нехай наше спільне прагнення до знань і прогресу завжди завершується новими вражаючими досягненнями.

Ректор Університету імені Ярослава Мудрого