Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Серія заходів “Належна обачність з корпоративної сталості: поворотна зміна в ЄС та її вплив на бізнес в Україні”

Керівні принципи ООН з бізнесу та прав людини 2011 р. запровадили набір принципів для держав і компаній щодо запобігання негативного впливу на прав людини під час господарської діяльності. Сприяння відповідальній бізнес-практиці також є центральним елементом acquis ЄС, Хартії основних прав ЄС і Зеленої Угоди ЄС. Ці зобов’язання підкріплюється нещодавно ухваленою Директивою ЄС щодо належної обачності щодо корпоративної сталості (CSDDD) і Директивою щодо звітності з корпоративної сталості (CSRD). Особлива увага в регулюванні ЄС з питань корпоративної сталості приділяється забезпеченню відповідальної поведінки компаній, які працюють в ситуаціях збройних конфліктів або інших контекстах високого ризику.

Ці питання стануть предметом обговорення в серії заходів:

1. Круглий стіл: “Належна обачність з корпоративної сталості: нормативна рамка ЄС та її вплив на бізнес в Україні”

Формат: змішаний.

29 жовтня, 10.00 – 14.00.

Мови: українська й англійська (синхронний переклад).

Цільова аудиторія: компанії, бізнес асоціації, органи влади, профспілки, неурядові організації й вчені.

2. Академічна дискусія: “Корпоративний вплив на права людини, верховенство права і демократію: переосмислення ролі права”

Формат: офлайн.

29 жовтня, 14.30 – 17.00.

Мова: українська.

Цільова аудиторія: науковці, неурядові організації, бізнес, студенти.

3. Воркшоп для студентів “Належна обачність з прав людини у практичних ситуаціях”

Формат: офлайн.

30 жовтня, 10.00 – 13.00.

Мова: українська.

Цільова аудиторія: студенти юридичних, економічних, управлінських спеціальностей.

Реєстрація за посиланням

Заходи організовані Міністерством економіки України, Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого, Школою права і Бізнес-школою Українського Католицього Університету, Програмою розвитку ООН в України та Глобальним договором ООН в Україні у межах проекту Horizon Europe Rebalance (#101061342) у співпраці з модулем Жана Моне Acquis4Biz (#101176637) у партнерстві з Ресурсним центром бізнесу і прав людини та Правовою групою Вагенінгенського університету.

Зареєстровані учасни(ці)ки отримають повну програму заходів за тиждень до заходів.