Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Ректора Університету Анатолія Павловича Гетьмана нагороджено орденом “За заслуги” ІІ ступеня

🇺🇦Указом Президента України №513/2024 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України «За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку, ректора Університету Анатолія Павловича Гетьмана нагороджено орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

🇺🇦Вітаємо Анатолія Павловича з високою відзнакою та бажаємо подальшої плідної роботи на благо українського народу та України!