Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Раді вітати переможців першого стипендіального конкурсу імені академіка Василя Яковича Тація!

Метою створення іменної стипендії українського вченого-правознавця, почесного президента Національної академії правових наук України, академіка НАН України, багаторічного ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василя Яковича Тація – є фінансова підтримка молодих, обдарованих здобувачів вищої освіти, які пов’язали свій життєвий шлях з юриспруденцією.

На конкурс було подано 124 роботи, з них 111 робіт було визнано такими, які відповідають заявленим формальним вимогам, запропонованій тематиці та успішно пройшли перевірку на плагіат.

За результатами перехресного, таємного оцінювання робіт конкурсною комісією, переможцями стали:

І місце – Тетяна Куценко, студентка Факультету юстиції. Нагороджується іменною стипендією, яка виплачується одноразово в сумі 25 000 грн.

ІІ місце – Анна Кравченко, студентка Факультету адвокатури. Нагороджується іменною стипендією, яка виплачується одноразово в сумі 15 000 грн.

ІІІ місце – Ольга Нестеренко, студентка Факультету слідчої та детективної діяльності. Нагороджується іменною стипендією, яка виплачується одноразово в сумі – 10 000 грн.

ІV місце – Катерина Азанова, студентка  Факультету юстиції;

V місце – Анна Плескач, студентка Факультету слідчої та детективної діяльності;

VI місце – Яна Бистрай, студентка Факультету міжнародного та європейського права;

VII місце – Кирило Зайцев, студент Факультету приватного права та підприємництва.

Конкурсанти чиї роботи зайняли з ІV  по VII місце нагороджуються іменними сертифікатами на безоплатне харчування в їдальні Національного юридичного Університету імені Ярослава Мудрого протягом 2024-2025 навчального року.

VIII місце – Анастасія Кизим, студентка Факультету міжнародного та європейського права;

IX місце – Дмитро Петренко, студент Факультету прокуратури;

X місце – Юлія Шушко, студентка Факультету прокуратури;

XI місце – Олександр Очкуров, студент Факультету міжнародного та європейського права;

XII місце – Іван   Мороз, студент Факультету прокуратури;

XIІІ місце – Карина Жила, студентка Факультету міжнародного та європейського права;

XIV місце – Анна Близнюк, студентка Факультету приватного права та підприємництва.

Конкурсанти чиї роботи зайняли з VIII по місце XIV нагороджуються іменними сертифікатами на безоплатну публікацію наукових робіт у збірнику тез Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теорія та практика в сучасній юриспруденції» протягом 5 років.

Дякуємо всім, хто проявив ініціативу та надіслав свої роботи на конкурс. Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог в освітній та науковій діяльності!

Стипендіальний фонд створено за ініціативи Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки родини Василя Яковича Тація, його друзів та колег, а також випускників Університету та компаній-парнерів.