Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Привітання від університетської спільноти із Днем народження проректора Юрія Барабаша!

Шановний Юрію Григоровичу, колектив Університету та студентська спільнота щиро вітають Вас із Днем народження!

Ви – визначна постать у науковій та освітянській сферах України,  щоденною наполегливою і копіткою працею робите неоціненний внесок у розвиток Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, прокладаєте шляхи успіху для майбутніх правників. Ваша пристрасть до пошуку, відкриттів, нових знань, бажання допомагати студентам розвивати їхні здібності та унікальний підхід до навчання заслуговують на особливу вдячність та визнання. Ваші досягнення на освітянській ниві є прикладом і джерелом натхнення для інших.

Численні людські чесноти та управлінський талант заслужили велику шану серед колег і співробітників. Це є прямим результатом Вашого чуйного ставлення до кожного, щирої зацікавленості у долях людей. А з часу повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Ви виявили себе справжнім патріотом України, Харкова, Університету. Наш гуманітарний штаб за Вашої активної участі допоміг тисячам цивільних і військових провізією, спорядженням, медикаментами, прихистком для людей і тварин, які опинилися в скруті. Звісно, ці старання не залишилися без щирої вдячності та поваги.

У цей щасливий день зичимо Вам миру, міцного здоров’я, сімейного добробуту, невичерпної енергії, нових наукових відкриттів та творчого натхнення!