Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана з Днем адвокатури України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана з Днем адвокатури України

Шановні адвокати!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Ваша діяльність відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права, справедливості та розвитку України як європейської правової держави. Саме від вашої самовідданої праці, шановні адвокати, значною мірою залежить збереження в суспільстві стабільності та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

Нехай принциповість, вимогливість і вірність ідеалам справедливості, цілеспрямованість й наполегливість допомагають вам успішно відстоювати права та інтереси громадян, а повага й довіра суспільства стануть орієнтиром у щоденній роботі.

Зичу вам дістатися вершин професійної майстерності, завжди керуватися приписами закону при виконанні професійного обов’язку. Блискучих захистів, виграних справ, успішної кар’єри, стабільності, міцного здоров’я, добробуту, миру, благополуччя вам і вашим сім’ям!

Ректор Національного юридичного
університету імені Ярослава Мудрого