Привітання ректора Університету Анатолія Гетьман з нагоди Дня освітянина!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Привітання ректора Університету Анатолія Гетьман з нагоди Дня освітянина!

Дорогі освітяни, щиро вітаю вас із професійним святом!

Цей день є визнанням вашої величезної ролі у формуванні майбутнього нашої країни, адже саме ви закладаєте основи знань, моралі та світогляду, на яких зростає нове покоління українців. Вчитель, викладач, наставник – людина, що стоїть одразу після родини і віддає левову частину свого життя, енергії, часу  вихованню молоді. Сердечно дякуємо за відданість, це безцінно!

Ваша праця є не просто професійною діяльністю, а  покликанням, що вимагає від вас невтомності, терпіння та безмежної любові до людей. Ви – ті, хто не лише передає знання, а й формує характер, надихає на досягнення, відкриває нові горизонти. Ви змалечку вчите  нас бути чесними, справедливими, відповідальними, любити  людей і Батьківщину, допомагати слабшому і не цуратись чужої біди. Адже лише на таких засадах  можна збудувати справедливе, демократичне, правове суспільство.

Присвятивши своє життя юриспруденції, викладанню, науковій роботі, я вдячний долі за те, що привела мене на цей шлях, подарувала чудових вчителів, колег, студентів, нагородила наставниками, які допомогли реалізуватися у професії, вирости духовно, здобути ґрунтовні знання.

Сьогодні, як ректор юридичного університету,  хочу особливо підкреслити значення виховної і викладацької роботи нашого колективу в контексті правової освіти та формування свідомих громадян. Ваша відданість справі та прагнення дати міцні знання — це основа для розбудови успішного громадянського суспільства, де верховенство права і рівність гарантують свободу і недоторканність особистості, що є найбільшим здобутком демократії останніх десятиліть. Ви надихаєте студентів на успіхи у навчанні, на вибір професій, які служитимуть на благо нашої держави.

Зичу невичерпного натхнення, сил, наснаги,  нехай ваші зусилля приносять лише омріяні результати, а успіхи ваших учнів стануть найкращою нагородою за щоденну працю.

Мирного неба, здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам!

Ректор Університету Анатолій Гетьман