Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Проведено щорічну науково практичну конференцію Вороновські читання на тему «Адміністративні та податкові процедури: чи є підстави конфлікту» в місті Чернівці

Кафедрою податкового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого сумісно з Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду, Асоціацією фінансового права України, Чернівецьким Національним університетом імені Юрія Федьковича, Київським Національним Університетом імені Тараса Шевченка, Чернівецьким навчально-науковим юридичним інститутом Національного університету «Одеська юридична академія», 4-5 жовтня 2024 року було проведено щорічну науково практичну конференцію ВОРОНОВСЬКІ ЧИТАННЯ на тему «Адміністративні та податкові процедури: чи є підстави конфлікту» в місті Чернівці.

У конференції прийняли участь депутати Верховної ради, судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, голови апеляційних та окружних адміністративних судів, науковці, адвокати, представники наукових шкіл Ірпеня, Харкова, Чернівців, Сум, Львова, Києва   тощо. Проведення конференції в містах Чернівці, Києві, Львові, Ірпені та Харкові пов’язано з життєвим шляхом Лідії Костянтинівни Воронової, яка підготувала цілу когорту науковців та фахівців в галузі податкового та фінансового права.

На конференції було обговорено найактуальніші питання проблеми узгодження Закону України « Про адміністративну процедуру» з чинним законодавством, перш за все з Податковим кодексом України.

Учасники конференції можуть подати свої тези на адресу: kaf_taxlaw@nlu.edu.ua до 25 жовтня 2024 року.