Проведено лекцію “Основи протидії онлайн шахрайству”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Проведено лекцію “Основи протидії онлайн шахрайству”

На Факультеті слідчої та детективної діяльності в рамках освітнього проекту «Поліцейське розслідування» відбувся вебінар на тему: “Основи протидії онлайн шахрайству”.

Начальник управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України Станіслав Самойлов розповів про найпоширеніші види онлайн шахрайства, способи обману жертв, ознаки поведінки потенційного шахрая при спілкуванні з користувачами, а також розкрив основні методи та заходи протидії онлайн шахрайству.

Виступ лектора викликав велику зацікавленість аудиторії слухачів до проблеми протидії кіберзлочинності під час війни. Після лекції пан

Станіслав відповів на всі питання слухачів, розібрав окремі кейси, надав практичні рекомендації, як убезпечитися від шахраїв при онлайн спілкуванні.

Дякуючи лектору, студенти висловили прохання організувати серію вебінарів по кібербезпеці та протидії кіберзлочинності.