Проведено зустріч на тему: «Захист прав споживачів харчових продуктів»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Проведено зустріч на тему: «Захист прав споживачів харчових продуктів»

5 грудня Кафедрою земельного та аграрного права спільно з Факультетом прокуратури та Головним управлінням Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Харківський області була проведена зустріч на тему: «Захист прав споживачів харчових продуктів».

Спікерами виступили: д.ю.н., доцентка кафедри земельного та аграрного права Корнієнко Г.С. та начальник відділу безпечності харчових продуктів та кормів Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Ситніков В. С.

Під час зустрічі були розглянуті актуальні проблеми у сфері захисту прав споживачів харчових продуктів. Особлива увага була приділена алгоритму дій громадян у разі попущення їх прав у сфері безпечності та якості харчових продуктів та судовій практиці у цій сфері. На зустрічі були присутні студенти не тільки з різних факультетів Університету, які постійно знаходяться у м. Харків, а також студенти, які спеціально приїхали з різних регіонів нашої країни.

Дякуємо нашим ЗСУ та організаторам заходу за можливість зібратися в рідному незламному Харкові!