Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Програми подвійних магістерських дипломів зі Штучного інтелекту, цифрового та кібер права.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Edge Hill University розпочали впровадження українсько-британської Twinning Програми подвійних магістерських дипломів  «LLM Artificial Intelligence, Digital and Cyber Law» (Штучний інтелект, цифрове та кіберправо).

Метою Twinning є сприяння розвитку програм подвійних дипломів на основі мобільності/визнання кредитів. Завдяки цьому студенти магістратури Університету отримують шанс здобути національний диплом поряд із британським. Здобувачі мають можливість розвинути навички, які  наразі є життєво важливими для відновлення української економіки.

Ініціативу координує Cormack Consultancy Group за підтримки Universities UK International, Фонду Президента України з питань освіти, науки і спорту та Міністерства освіти і науки України.

Зокрема, роботу зі зміцнення зв’язків між Edge Hill University   та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого було започатковано 2022 році.  Підсумком чого стало присудження Університетами Великобританії гранту Edge Hill: кампанії “Twin for Hope” була розпочата заходом у Палаті лордів.

Форма для реєстрації для участі у конкурсному відборі для навчання  на програмі подвійних магістерських дипломів (для майбутніх вступників до магістратури Університету)

Координатор проєкта Дмитрик Ольга Олександрівна