Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Професора кафедри кримінального права Університету Юрія Бауліна нагороджено Золотою медаллю Національної академії правових наук України імені Василя Яковича Тація

На загальних зборах Національної академії правових наук України, за визначний особистий внесок у розвиток новітніх технологій та інноваційних розробок, забезпечення модернізації наукової та освітньої сфер, підвищення ролі фундаментальної науки, активну громадську та політичну діяльність, багаторічну сумлінну та плідну працю нагороджено Золотою медаллю Національної академії правових наук України імені Василя Яковича Тація професора кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академіка Юрія Бауліна.

Золота медаль Національної академії правових наук України імені Василя Яковича Тація є найвищою нагородою НАПрН України.

Юрій Баулін – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права Університету, академік Національної академії правових наук України, академік-секретар відділення кримінально-правових наук НАПрН України, заслужений діяч науки і техніки України. Член Комісії з питань правової реформи при Президентові України, голова Робочої групи з питань розвитку кримінального права, громадський діяч та волонтер.

Вітаємо Юрія Бауліна з високою нагородою та бажаємо нових сил, творчих ідей та натхнення для подальших наукових досліджень та законодавчих ініціатив на благо українського народу.