Про підготовку Університету до змішаного формату навчання

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Про підготовку Університету до змішаного формату навчання

Із початком повномасштабної військової агресії російської федерації проти України 24 лютого 2022 р. система освіти України опинилася в нових реаліях, а перед освітянами постали такі питання, які до сьогодні ніхто не вирішував.

Раніше ми повідомляли, що врахувавши рекомендації Міністерства освіти і науки України та рішення Ради оборони Харківської області було прийнято рішення  розпочати навчальний процес у першому (непарному/осінньому) семестрі 2023/2024 навчального року за денною формою навчання, для студентів 1 курсу першого (бакалаврського) освітнього рівня, на Факультеті прокуратури, Факультеті приватного права та підприємництва, Факультеті слідчої та детективної діяльності, Факультеті юстиції, Міжнародно-правовому факультеті та Факультеті адвокатури здійснюватиметься за вибором студента:

• у змішаному форматі: лекційні заняття – у дистанційному синхронному форматі, практичні (семінарські) – в аудиторному форматі;
  • у дистанційному синхронному форматі.

Студенти 2-4 курсів бакалаврату та 1-2 курсів магістратури навчатимуться у дистанційному синхронному форматі.

Таким чином, кожен студент першого курсу відповідних факультетів матиме змогу самостійно обрати зручний для нього формат навчання.

Для тих першокурсників, які оберуть змішаний формат навчання в Університеті, вже сьогодні, створені умови для отримання якісної освіти, комфортного проживання у гуртожитках, харчування, проведення дозвілля та відпочинку. Учбові корпуси та  гуртожитки облаштовані зручними укриттями, коворкінг-зонами для підготовки та проведення занять у випадку оголошення тривог.

Тож, з 1 вересня Університет буде готовий розпочати навчання в різних форматах.