Презентуємо навчальний посібник «Формула якісного правового дослідження»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Презентуємо навчальний посібник «Формула якісного правового дослідження»

Презентуємо навчальний посібник «Формула якісного правового дослідження»

Видання підготували науковці Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Дарина Євтєєва, Владислава Батиргареєва, Андрій Лапкін.

Видання містить керівництво до виконання досліджень із юридичних наук. У ньому наведено правила та поради щодо:

– алгоритму проведення дослідження на кожному етапі;

– вибору його теми, формулювання мети;

– висвітлення методології;

– формування бази джерел дослідження;

– стилю написання роботи;

– опису наукових результатів та відображення їх практичного значення;

– додержання норм академічної доброчесності.

Посібник має прикладний характер – у ньому розміщені чек-листи, низка прикладів, на які може орієнтуватися дослідник, тести для самоперевірки та корисні матеріали.

В основі книги – накопичений авторами досвід із написання та рецензування наукових робіт, участі в роботі спеціалізованих вчених рад та оформлення звітної документації, а також проведений аналіз багатьох опублікованих наукових праць.

Посібник може стати в нагоді як дослідникам-початківцям, так і досвідченим ученим при підготовці дисертацій, монографій, наукових статей та інших праць.

Із посібником можна ознайомитися за посиланням.