Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Представники Університету взяли участь в координаційній зустрічі консорціуму проєкту UniCities у Стокгольмі

З 12 до 16 серпня 2024 року у Стокгольмі, Швеція, відбулася координаційна зустріч консорціуму проєкту Еразмус+ UniCities «Розкриття трансформаційного потенціалу українських університетів до кліматично нейтральних і сталих міст», у якій взяли участь завідувач кафедри екологічного права Євгеній Суєтнов, доцентка кафедри державного будівництва Алла Гринчак та доцентка кафедри екологічного права Ельбіс Туліна.

Під час зустрічі були обговорені напрацювання та реалізовані задачі в рамках проєкту, подальші плани його розвитку та впровадження, а також питання підготовки проміжного звіту з імплементації проєкту для Європейської Комісії.

Представники закладів-партнерів консорціуму презентували свої досягнення в розробці навчальних курсів. Особливу увагу приділили питанням, пов’язаним з інтеграцією цих курсів у навчальні програми та забезпеченням їх відповідності європейським стандартам освіти та гендерним політикам.

Окрім того, команда університету доповіла про діяльність Центру права сталого розвитку та охорони довкілля, який відкритий та функціонує за сприяння проєкту UniCities.

Зустріч стала важливою платформою для обміну досвідом, обговорення актуальних питань і планування майбутніх кроків для досягнення цілей проєкту.