Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Перший проректор НЮУ імені Ярослава Мудрого Кучерявенко М.П. став одним із співавторів підручника «Фінансове право Республіки Узбекистан» (ориг. «Финансовое право Республики Узбекистан»)

Перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Кучерявенко М.П. став одним із співавторів підручника «Фінансове право Республіки Узбекистан» (ориг. «Финансовое право Республики Узбекистан»).

Підручник був створений у рамках співпраці програми GIZ «Сприяння правової державності в Центральній Азії» та Ташкентського державного юридичного університету. Він призначений для студентів, викладачів та дослідників юридичних вузів, практичних робітників фінансових органів, а також для широкого кола читачів, що цікавляться питаннями фінансового права.

Окрему подяку програма GIZ висловлює Кучерявенко Миколі Петровичу за цінну координацію змісту підручника, редагування текстів та за надані консультації членам робочої групи.

Колектив НЮУ імені Ярослава Мудрого вітає Миколу Петровича із новою досягнутою метою! Ми пишаємося працювати в одному колективі разом із професіоналом своєї справи та бажаємо Вам подальшого професійного зростання, досягнення поставлених завдань та нових творчих звершень!