​​Особливості вступної кампанії для вступників до магістратури 2024 року!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Особливості вступної кампанії для вступників до магістратури 2024 року!

Запрошуємо на online зустріч з Відповідальним секретарем Приймальної комісії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Костянтином Солянніком.

Зустріч відбудеться: 30 травня 2024 року, початок о 15:00

Формат зустрічі: онлайн з використанням сервісу Zoom з прямою трансляцією на Ютуб канал Університету

Під час трансляції можна ставити питання та отримувати на них відповіді.

На зустрічі поговоримо про:
– особливості вступної кампанії для вступників до магістратури року 2024 року;
– строки вступної кампанії та формат її проведення;
– особливості розрахунку конкурсного балу;
– особливості вступу на 2 вищу освіту на очну та заочну форму навчання;
– надамо відповіді на питання поставлені під час траснляції та в реєстраційній формі нижче.

Бажаєте отримати нагадування про захід, маєте питання чи потребуєте індивідуальної
консультації, залишайте контакти за лінком

Реєстрація та інші умови для осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступення магістра

Детальніше про факультети та інститути Університету