Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Оновлено склад Ради молодих вчених Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

30 вересня 2022 р. на платформі Zoom відбулись загальні збори молодих науковців університету, на яких було обрано новий склад Ради молодих вчених Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого згідно з Положенням про вибори членів Ради молодих вчених, затвердженим Вченою радою університету (протокол № 8 від «19» лютого 2021 р.).

За підсумками рейтингового он-лайн голосування у члени Ради молодих вчених було обрано 7 науковців:

1. Буряковську Катерину Олександрівну – к.ю.н., асистентку кафедри прав людини та юридичної методології;
  2. Карнауха Богдана Петровича – к.ю.н., доцента кафедри цивільного права № 1;
  3. Омарову Айсель Азад кизи – к.ю.н., асистентку кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн, доцентку;
  4. Попова Олександра Ігоровича – к.ю.н., доцента кафедри цивільної юстиції та адвокатури;
  5. Ребриш Анну Сергіївну – к.ю.н., асистентку кафедри кримінального процесу;
  6. Сметаніну Наталію Володимирівну – к.ю.н., асистентку кафедри кримінально-правової політики, доцентку;
  7. Шовкопляс Олександру Володимирівну – к.ю.н., асистентку кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності.

Крім того, до складу Ради молодих вчених за посадою входить голова Студентського наукового товариства та старости чотирьох курсів аспірантури.

7 жовтня 2022 р. відбулось перше засідання новообраного складу Ради молодих вчених. Відповідно до Положення про Раду молодих вчених Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого склад Ради формується строком на п’ять років. Члени Ради виконують свої обов’язки на громадських засадах. На першому засіданні у ході відкритого обговорення було обрано: голову Ради молодих вчених – Анісімова Кирила Германовича, аспіранта кафедри цивільного права № 2; заступника голови РМВ – Сметаніну Наталію Володимирівну, к.ю.н., асистентку кафедри кримінально-правової політики; секретаря РМВ – Вишневську Інну Анатоліївну, аспірантку кафедри кримінального права.

Проректор з наукової роботи Дмитро Валентинович Лученко привітав членів новообраної Ради, голову, заступника та секретаря Ради молодих вчених та побажав плідної роботи, натхнення та сил для успішної реалізації прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні перспективних напрямів розвитку освітньої, наукової та інноваційної діяльності Університету!