Стартували онлайн-лекції від викладачів Міддлсекського університету в Лондоні!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Стартували онлайн-лекції від викладачів Міддлсекського університету в Лондоні!

В рамках співробітництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Міддсекського університету в Лондоні з 8 по 23 березня триватиме серія онлайн-лекцій від відомих європейських юристів-міжнародників.

Тематика курсу є надзвичайно актуальною сьогодні з огляду на збройну агресію проти України.

• 8 березня вже відбулася перша лекція від Вільяма А. Шабаса на тему «International Criminal Law and universal jurisdiction».
  • 15 березня відбудеться лекція Професора Філіпа Ліча та Доктора Еліс Дональд на тему «ECHR and ECtHR».
  • 23 березня відбудеться лекція Доктора Ельвіри Домінгес-Редондо на тему «UN Treaty Bodies (ICCPR, CEDAW, ICESCR)».

Показовим є те, що студенти, аспіранти та викладачі Університету проявили активну зацікавленість курсом й брали активну участь у обговоренні актуальних питань першої лекції.