Оголошується прийом документів кандидатів до Центральної виборчої комісії.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Оголошується прийом документів кандидатів до Центральної виборчої комісії.

Період подання з 8 по 12 жовтня

Відповідно до норм Положення «Про вибори в органи студентського самоврядування, вибори виборних представників з числа студентів на вибори ректора, до Вченої Ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» регламентуються порядок та спосіб проведення виборів виборних представників з числа студентів, які мають право брати участь у виборах ректора Університету, бути обраними до Вченої Ради Університету та в органи студентського самоврядування Університету.

Нагадуємо, що ЦВК відповідає за вчасне та належне проведення прямих таємних виборів студентів Університету до органів студентського самоврядування, виборних представників з числа студентів, які мають право брати участь у виборах ректора Університету та представників студентів до Вченої ради Університету; виконує наглядову функцію за дотриманням виборчих норм та процедур під час проведення виборів, надає методичну допомогу в межах своїх повноважень.

ЦВК студентів формується на засіданні Конференції студентів Університету. До складу ЦВК студентів входить 9 осіб. Право бути обраним до складу ЦВК студентів має кожен студент Університету.

Кандидати на обрання до складу ЦВК мають подати такі документи:

1) заява на ім’я студентського омбудсмана Університету;

2) копія студентського квитка або залікової книжки;

3) мотиваційний лист.

Документи подаються в електронному вигляді на

електронну пошту: ombudsmansoffice@nlu.edu.ua

Кандидатам, що обираються до ЦВК студентів необхідно обов’язково бути присутніми на засіданні Конференції.