Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Оголошуємо про початок реєстрації на II Національні дебати з кримінального права імені Юлії Шевченко!

Юлія Шевченко — людина, яка вирішила присвятити своє життя юриспруденції та вивченню і розвитку кримінального права. У 2022 році успішно отримала диплом магістра та стала аспіранткою кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Ще студенткою п’ятого курсу, перемігши в проекті «Антикорупційний десант», почала працювати в управлінні проведення обов’язкових повних перевірок Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

31 липня 2023 року Юлія Шевченко під час захисту Батьківщини від рашистських загарбників загинула як герой в одній з найгарячіших точок фронту на сході України

Ці змагання організовано в пам’ять про відважну і світлу людину, яка боролася як проти внутрішнього, так і зовнішнього ворога, а тому 30% від зібраної суми з організаційних внесків буде передано її родині.

До участі запрошуються студенти, курсанти I-VI курсів ЗВО України, що навчаються за спеціальностями «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність» і молоді юристи, які отримали диплом юриста не пізніше, аніж 5 років тому.

Робоча мова змагань – українська

Захід відбудеться в офлайн форматі у м. Київ

Дата проведення: 26-27 жовтня 2024 року

Реєстрацію для команд

Анкета пошуку тімметів

Дедлайн реєстрації: 6 жовтня, 23:59 за Києвом.

З усіма питаннями звертайтеся до Віцепрезидентки зі Змагань ELSA Kharkiv Марії Шевчук:

e- mail: competitions.kharkiv@ua.elsa.org

Інстаграм