Обласному госпіталю ветеранів війни передано медичне обладнання

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Обласному госпіталю ветеранів війни передано медичне обладнання

Ректором Університету як Почесним громадянином Харківської області Анатолієм Гетьманом разом із делегацією Почесних громадян Харківської області передано Обласному  госпіталю ветеранів війни медичне обладнання, зокрема автоматичний біохімічний аналізатор типу LadAnalyt-CA200 та напівавтоматичний аналізатор LadAnalyt-CA880 на загальну суму близько 800 тис. грн.

Правлінням Ради Почесних громадян Харківської області було прийнято рішення про акумуляцію стипендії, яку вони отримують, для допомоги відповідному медичному закладу. За рекомендацією медзакладу саме це клінічне обладнання необхідне для порятунку наших співвітчизників. Апарати було замовлено у закордонного виробника та вчасно доставлено до адресата.

Разом до Перемоги!