Нульова толерантність до булінгу в освітньому середовищі!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Нульова толерантність до булінгу в освітньому середовищі!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого підкреслює свою непохитну позицію щодо булінгу. Це явище, яке руйнує довіру, підриває психологічне здоров’я і створює токсичне середовище. Булінгу не місце в нашому колективі та освітньому середовищі.

Ми закликаємо кожного з вас бути активними учасниками створення атмосфери поваги та взаєморозуміння. Якщо ти став/ла свідком або жертвою булінгу, не залишайся осторонь. Звернись до Комісії з розгляду випадків булінгу.

comm_bullying@nlu.edu.ua

(057) 757-72-29

Голова комісії проректор з навчально-методичної роботи Олег Ярошенко

Повна інформація

Метою діяльності Комісії є:

🔷припинення випадків булінгу (цькування) в Університеті;

🔷відновлення та нормалізація стосунків, створення сприятливих умов для подальшого здобуття освіти у групі, де стався випадок булінгу (цькування);

🔷з’ясування причин, які призвели до випадку булінгу (цькування);

🔷вжиття заходів для усунення таких причин;

🔷оцінка потреб сторін булінгу (цькування) в отриманні соціальних і психолого-педагогічних послуг та забезпеченні надання таких послуг.

Не мовчи про булінг! Ми гарантуємо конфіденційність та всебічну підтримку.