Новий захід в межах проєкту “NLU together forever”

Ну ось і завершився навчальний рік, але наш університет не припиняє працювати.

Тому, ми до вас з крутезним заходом в межах проєкту “NLU together forever”.

Як казав Пауло Коельо : «Мудрий не той, хто багато знає, а той, хто знає потрібне». Людина не може знати все, але вона повинна вміти користуватися тими знаннями які вона має в певній сфері своєї діяльності. Ми, як студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, незалежно на якому факультеті навчаємось, отримуємо базові знання, щодо допомоги людині з правової точки зору.

Раді анонсувати вам спеціальні зустрічі:
23.06 о 16:00, м. Львів. Спікер: к.ю.н., доцент – Євгеній Ткаченко, тема: “Обмеження прав людини в умовах воєнного стану”

23.06 о 15:00, м. Харків. Спікер: – д.ю.н., проф., Оксана Капліна, тема: «Особливості здійснення досудового розслідування в умовах воєнного стану»;

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.

Будемо раді бачити саме тебе!
Бережіть себе та до зустрічі !