Нові зустрічі з викладачами в рамках проєкту «NLU together forever»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Нові зустрічі з викладачами в рамках проєкту «NLU together forever»

На вихідних, що минули відбувся другий захід в рамках проєкту «NLU together forever». Живе спілкування, корисна практична інформація та нові знайомства – це те, що отримують наші студенти на цьому івенті. Ми впевнені, що поєднання цих складових не залишить вас осторонь можливості провести час з користю.

Ми з радістю продовжуємо цю ініціативу та анонсуємо вам розклад наступних зустрічей:

​16.12.2022 о 17:00 в м. Харків, – к.ю.н, доцент Павло Романюк & к.ю.н., старший викладач Богдан Мохончук, тема для обговорення: «Що необхідно знати юристу про воєнний стан та його особливості»;

​17.12.2022 о 13:00 в м. Полтава, – д.ю.н., доцент Юрій Пономаренко, тема для обговорення «Склад кримінального правопорушення: все, що ви хотіли про нього знати, але не встигли дізнатися»;

​17.12.2022 о 13:00 в м. Львів, – к.ю.н, доцент Євгеній Ткаченко, тема для обговорення: «Обмеження прав людини в умовах воєнного стану»;

18.12.2022 о 12:00 в м. Київ, – адвокат, голова адвокатського об’єднання ULLC, Ігор Куц, тема для обговорення: «Як подати заяву в суд. Алгоритм звернення до суду».

Форма для реєстрації на зустрічі

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.
Чекаємо на вас! До зустрічі!