Шановні колеги! Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нова архітектура безпекового середовища України». Захід організовано на базі Факультету слідчої та детективної діяльності та відбудеться 23 грудня 2022 року на честь дня факультету у м. Харкові (Україна, м. Харків, вул. Пушкінська, 77).
Метою конференції є обговорення наявних й прогнозованих загроз та вразливостей, що негативно впливають на публічну безпеку і порядок, безпеку середовища проживання населення, а також напрацювання фундаментальних положень нової багаторівневої системи управління внутрішньою безпекою на муніципальному й загальнодержавному рівнях, пошук ефективних механізмів моніторингу, прогнозування, запобігання та реагування на правопорушення, надзвичайні ситуації і небезпечні події.
До участі в конференції запрошуються керівники та працівники апарату центрального органу управління поліції, структурних підрозділів територіальних органів Національної поліції України, представники органів місцевого самоврядування, провідні фахівці навчальних закладів та науково-дослідних установ системи МВС України, науково-педагогічні працівники ЗВО, експерти з питань безпеки, здобувачі вищої юридичної освіти, аспіранти (ад’юнкти), докторанти, юристи-практики та всі зацікавлені особи.
Тематичні напрями конференції:
- Оцінка ключових загроз безпеці держави, територіальних громад і населенню в умовах воєнного стану;
- Інфраструктурні компоненти та механізми захисту держави, територіальних громад і населення від поточних і прогнозованих загроз;
- Стратегія й пріоритети розбудови нової багаторівневої системи колективної безпеки;
- Проблеми забезпечення публічної безпеки і порядку в районах проведення воєнних (бойових) дій;
- Проблеми протидії злочинності у прифронтових регіонах і на деокупованих територіях;
- Цивільний захист і забезпечення життєдіяльності міст у прифронтових областях;
- Безпека дорожнього руху, зниження смертності і травматизму на дорогах;
- Безпечне освітнє середовище, протидія будь-яким формам насильства, булінгу в закладах освіти, захист прав дітей;
- Запобігання та протидія домашньому насильству.
Робочі мови конференції: українська, англійська.
За результатами проведення конференції буде видано електронний збірник.
Учасникам, які бажають виступити з доповіддю на конференції, необхідно до 16 грудня 2022 року надіслати на електронну адресу security_nlu@ukr.net тему доповіді і мультимедійну презентацію.
Учасникам, які бажають подати тези доповіді, необхідно надіслати матеріали на електронну адресу security_nlu@ukr.net до 16 грудня 2022 року з дотриманням нижченаведених вимог.
▪️ Після здійснення перевірки тез на плагіат авторам буде надіслано підтвердження їх прийняття до друку. Допускається не більше двох співавторів.
▪️ Організаційний комітет залишає за собою право відхиляти подані матеріали на підставі порушення встановлених строків їх подачі, недотримання вимог до оформлення тез, виявлення плагіату.
▪️ Відповідальність за зміст тез, наведені факти та висвітлену інформацію несуть автори. Тези будуть надруковані в авторській редакції.