Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Науково-освітній Центр професійного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава мудрого презентує нову сучасну платформу
Шановні колеги!

Ми раді повідомити Вам, що Ви можете зручно розширювати та здобувати новітні компетентнісні знання, уміння та навички, використовуючи сучасну мультимедійну платформу нового науково-освітнього Центру професійного розвитку.

На платформі Ви можете проходити курси з підвищення кваліфікації в асинхронному режимі у зручний для Вас час та у будь-якому місці! Для цього Вам лише слід мати ПК, ноутбук чи смартфон та стабільний Інтернет-зв’язок.

Отож, Ви обираєте курс, реєструєтесь на цей курс, натискаєте «Записатися на курс» – «Оплатити курс» (УВАГА! Для науково-педагогічних працівників Університету безкоштовно), після опрацювання Вашого запиту, Вам відкриється доступ до обраного Вами курсу у Вашому особистому «Кабінеті», де Ви й будете навчатися. Після успішного завершення навчання у Вашому «Кабінеті» автоматично згенерується сертифікат про підвищення кваліфікації, а оригінал Ви зможете отримати у Науково-освітньому центрі професійного розвитку.

Платформа АТС – це завжди якісно, зручно та доступно!

Тож не гайте час, а реєструйтеся на курс та отримуйте новітні, якісні знання та розширюйте свої горизонти разом з АТС!

Ми працюємо для Вас!

Завжди Ваш, Центр професійного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.