Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Наукова бібліотека НЮУ імені Ярослава Мудрого та відділ аспірантури університету провели інформаційну онлайн-зустріч з аспірантами першого року навчання

Вітаємо, аспіранте! Продовжуємо наш інформаційний діалог!

Після офіційного повідомлення про зарахування до аспірантури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, вчергове не втомлюємося нагадати здобувачу вищої освіти про необхідність бути завжди на зв’язку з бібліотекою, щоб своєчасно отримувати необхідні інформаційні ресурси для успішного проведення дисертаційних розвідок.

Наукова бібліотека НЮУ імені Ярослава Мудрого та відділ аспірантури університету 20 червня 2023 року провели інформаційну онлайн-зустріч з аспірантами першого року навчання.

З корисними порадами вченого до аспірантів звернувся Євгеній Суєтнов, к.ю.н., доцент, завідувач кафедри екологічного права НЮУ імені Ярослава Мудрого. Він наголосив на 5 факторах, які сприяють становленню успішного аспіранта, зокрема: цікава тема дослідження; надійний науковий керівник; підтримка оточуючих; талант і удача; наполеглива праця.

Одними із тих, хто постійно супортить та допомагає аспірантам під час їхньої діяльності є Наукова бібліотека НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Модератор заходу, к.пед.н., директорка наукової бібліотеки Надія Пасмор та провідні фахівці Вікторія Брагінська, Вікторія Щабельник, Наталія Журавель та Любов Лук’яненко презентували слухачам:

• огляд бібліотечних ресурсів, БД та інших джерел інформації;
  • провели консультацію з питань надання бібліотекою основних послуг і сервісів;
  • представили майстер-клас “Що таке авторський профіль: як його створити, коригувати та додавати записи до нього”;
  • розповіли про наукометричні інструменти; ORCID – як відкритий ідентифікатор дослідника.

Отже, слухачі отримали можливість не лише прокачати свої практичні навички з пошуку наукової інформації, а й отримати дієві поради від вчених та бібліотечних фахівців.

Дякуємо за співпрацю! Тримаємо інформаційний стрій разом!