Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Наталію Гуторову обрано до членів Наукової ради Національного фонду досліджень України

11 жовтня 2024 року на засіданні Наукового комітету було обрано нових членів Наукової ради Національного фонду досліджень України.

Зокрема, до секції соціальних та гуманітарних наук обрано докторку юридичних наук, дійсну членкиню НАПрН України, професорку кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого Наталію Гуторову.

Крім того, Наталія Гуторова є головною науковою співробітницею лабораторії дослідження проблем національної безпеки у сфері громадського здоров’я Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України.

Членкинею редакційної колегії журналів Wiadomości Lekarskie (Польща), Socrates (Латвія), Право України, Вісник Академії правових наук України, Медичне право.

Членкинею Науково-консультативної ради при Верховному Суді, Науково-консультативної ради при Конституційному Суді України та Комісії з питань правової реформи при Президенті України.

Заслужений юрист України (2008). Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня (2004). Відзначена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2004).

Вітаємо пані Наталію з новим кроком у її професійній діяльності та бажаємо подальшої плідної наукової роботи та досягнень.