Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Напередодні початку нового навчального року відбулася традиційна зустріч ректора Університету зі студентами

Ректор Університету Анатолій Гетьман, разом з проректорами Юрієм Барабашем та Олексієм Нестеровичем, а також деканами факультетів зустрілися з першокурсниками та їх батьками. Зустріч відбулася в змішаному форматі з дотриманням вимог безпеки.

Захід розпочався з Гімну України та хвилини мовчання в памʼять всіх полеглих Героїв. Своє звернення ректор, також, розпочав згадавши імена студентів та випускників Університету, які віддали своє життя захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Студентів ознайомили з електронними інформаційно-навчальними комплексами, бібліотечними ресурсами та сервісами, програмами мобільності та особливостями навчального процесу на окремих факультетах.

Для тих першокурсників, які обрали змішаний формат навчання, відбулася оглядова екскурсія навчальними аудиторіями та коворкінг зонами, розташованими в укриттях Університету для підготовки та проведення занять у випадку оголошення тривог.

«Бажаю, щоб цей навчальний рік був наповнений новими знаннями, досягненнями та позитивними змінами. Разом ми зможемо подолати всі труднощі і створити краще, мирне майбутнє для України та для кожного з нас. Сьогодні освіта є не лише правом кожного українця, вона стала особливою цінністю, адже стала об’єктом численних атак ворога та виборюється нашими захисниками так само, як і кожен сантиметр нашої землі, що покладає на кожного учасника освітнього додаткову відповідальність та мотивацію» – відзначив у своєму звернення Анатолій Гетьман.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатися!