Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого внесено до Книги рекордів України

Як повідомлялося раніше, 15 грудня з нагоди Міжнародного дня прав людини Університет підготував і провів унікальний пізнавальний захід для школярів – командну гру «Що? Де? Коли?».

Сьогодні ж Університет отримав диплом за підписом Генерального директора «Книги рекордів України» Ганни КРИСЮК, який засвідчив, що Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого провів наймасштабнішу інтелектуальну онлайн-гру «Що? Де? Коли?», яка була присвячена Міжнародному дню права людини. Рекорд внесено до категорії «Масові заходи».

Офіційно зафіксований результат – 273 команди. Загальна кількість учасників – 1426 осіб.

Центр рекрутингу, маркетингу та комунікацій Університету, яким було організовано та проведено сам захід, підготував та розіслав всім учасникам та командам-переможцям пам’ятні подарунки, а в історію ЗВО вписано чергову видатну рекордну сторінку. Пишаємося нашими здобутками!

Детальніше про сам захід за посиланням