Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Edge Hill University обрані для впровадження Українсько-Британської Twinning Програми подвійних магістерських дипломів зі штучного інтелекту, цифрового та кібер права

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Edge Hill University (Велика Британія) обрані для впровадження Українсько-Британської Twinning Програми подвійних магістерських дипломів зі штучного інтелекту, цифрового та кібер права.

Метою Twinning є сприяння розвитку Програм подвійних дипломів на основі мобільності/визнання кредитів. Завдяки цьому студенти Університету отримують шанс здобути національний диплом разом із британським.

Ці випускники мають можливість розвинути навички, які будуть життєво важливі для відновлення української економіки та системи вищої освіти протягом наступних років.

Ініціативу координує Cormack Consultancy Group за підтримки Universities UK International, Фонду Президента України з питань освіти, науки і спорту та Міністерства освіти і науки України.

Інформація про подачу заявок для участі у програмі буде у найближчих публікаціях, тож слідкуйте за нашими публікаціями.