Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого став співзасновником Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація керівників правничих шкіл України»

Таке рішення було прийнято на Всеукраїнському форумі керівників закладів вищої освіти який, 09 липня 2024 року, пройшов у стінах Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

На форумі було підведено підсумки, започаткованого у 2024 році,  Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України». Цей проєкт став першим за часи незалежності нашої держави подібним заходом. Його надзвичайний успіх і об’єднуюча сила, стали поштовхом для ініціювання створення Асоціації керівників правничих шкіл України.

Ініціатива була беззаперечно підтримана всіма учасниками, з промовами до яких звернулися: ректор нашого Університету – Анатолій Гетьман, народний депутат України Юлія Гришина, юридичний радник Програми USAID «Справедливість для всіх» Артем Шаіпов та директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва Михайло Віхляєв.

Проректор з наукової роботи Університету – Дмитро Лученко разом із деканом юридичного факультету Тетяною Коломоєць, як організатори проєкту «Незламні правничі школи України», виступили в якості модераторів Форуму. Саме Тетяну Коломоєць, спільнота керівників правничих шкіл України, обрала першим президентом новоствореної асоціації. Її наступником – президентом, який керуватиме роботою організації з липня 2025 року, обрано декана  факультету слідчої та детективної діяльності Богдана Головкіна.

Тож, бажаємо Асоціації керівників правничих шкіл України стати справжнім об’єднуючим майданчиком правничої спільноти для просування передових ідей у сфері юридичної освіти заради розвитку нашої держави!