Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого – лідер за кількістю заяв, поданих на спеціальність 081 “Право”

За даними ресурсу   Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого станом на 26.07.2024 року є лідером серед ЗВО України за кількістю заяв, поданих на навчання за спеціальністю 081. “Право” на бакалаврат – 1 445 заяв.

Крім того Університет є лідером за кількістю заяв поданих  на навчання за державним замовленням (на бюджеті) – 1 081 заява.

За результатами вступних кампаній попередніх років Національний юридичний університету імені Ярослава Мудрого був лідером серед ЗВО України за кількістю студентів, зарахованих за державним замовленням за спеціальністю 081 «Право».

Цей статус Університет, з гордістю, тримає більш ніж десятиліття завдяки вступникам, які обирають якісну освіту, з великим переліком освітніх, наукових, професійних та інших можливостей, які перед ними відкриває Університет.

Слід зазначити, що Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого відомий своєю високою якістю навчання та підготовкою кваліфікованих фахівців в галузі права. Цьогоріч Університет увійшов до ТОП 200 кращих Університетів світу згідно QS World University Rankings by Subject 2024: Law & Legal Studies, який є ключовим незалежним показником ефективності та репутації університетів на світовій арені та підтвердженням того, що навчальний процес здійснюється на високому науковому та практичному рівнях, що дозволяє випускникам університету здобути необхідні знання та навички для успішної кар’єри в галузі права. Крім того, Університет пропонує студентам різноманітні можливості для підвищення їхнього професійного рівня, такі як міжнародні стажування, програми академічних обмінів та подвійних дипломів, участь у наукових конференціях та семінарах, а також роботу в юридичних клініках, клубах, гуртках та науково-освітніх центрах.

Дякуємо, що обираєте Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Для вас працює багатоканальний безкоштовний номер служби підтримки вступника до Університету – 0800311777

Секретаріат приймальної комісії
pr.kom@nlu.edu.ua
(057) 757-77-73