Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Набір до масштабного проєкту юридичного спрямування “Wave of possibilities. Хвиля 2”

За сприяння Ради студентського самоврядування факультету адвокатури НЮУ реалізується набір до масштабного проєкту юридичного спрямування “Wave of possibilities. Хвиля 2”, основною метою якого є ознайомлення студентської спільноти з роботою органів державної  влади!

Що ж ви отримаєте від проєкту?

Можливість відвідати навчальні лекції, тренінги, workshops від провідних спеціалістів/ок;

Досвід стажування;

Зустрічі із представниками органів державної влади;

Ознайомчі візити, екскурсії;

Відкривають другу хвилю проєкту  “Wave of possibilities” наступні органи: Верховний Суд, Вищий антикорупційний суд України, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, Національне агентство з питань запобігання корупції.

Реченець реєстрації: 10 липня 2024 року

Гугл-форма для реєстрації знаходиться за посиланням