Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Набір до команди з права Європейського Союзу The Central and East European Moot competition!

Оголошується набір до команди найвідомішого мут-корту з права Європейського Союзу The Central and East European Moot competition, який цього року відбудеться у Празі.

До відбору запрошуються студенти/студентки 3-4 курсів бакалавріату та 1-2 курсу магістратури з високим рівнем англійської мови на бажанням багато працювати задля перемоги.

Для участі у конкурсі напишіть на пошту kafedraeulaw@nlu.edu.ua до 23 лютого і ми вам надішлемо всі подробиці.