МОН оголошує конкурс на посаду освітнього омбудсмена!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > МОН оголошує конкурс на посаду освітнього омбудсмена!

Розпочинаємо конкурс на посаду освітнього омбудсмена — захисника прав у сфері освіти. МОН уже створило спецкомісію на чолі із заступником міністра Михайлом Винницьким для добору кандидатів.

Освітнім омбудсменом може стати:

🔹громадянин України;

🔹з вищою освітою;

🔹з досвідом роботи в освіті / науці від 5 років;

🔹проживає в Україні останні 5 років;

🔹вільно володіє державною мовою.

Ця посада — для тих, хто готовий захищати права всіх учасників освітнього процесу. Омбудсмен не може суміщати роботу з іншими оплачуваними посадами, крім викладацької, наукової та творчої діяльності.

Як подати заявку?

Надішліть необхідні документи в МОН до 28 липня включно. Повний перелік документів та вимог — на сайті МОН

МОН запрошує долучитися до конкурсу фахівців, які мають значний досвід у сфері освіти та готові активно захищати права всіх учасників освітнього процесу.

Деталі за телефонами: (044) 481-47-92 або (044) 481-32-35.