Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Міжнародна науково-практичн конференція «Криміналістика і судова медицина в умовах сучасних викликів та глобальних загроз»

Кафедра криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Криміналістика і судова медицина в умовах сучасних викликів та глобальних загроз» до 220-річчя Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, з нагоди 85-річчя кафедри криміналістики, присвячена 125-річчю від дня народження відомого вченого
 в галузі судової медицини і криміналістики професора Миколи Миколайовича Бокаріуса.

Конференція буде проводитися у змішаному форматі – офлайн та онлайн за допомогою застосунку для організації відеоконференцій ZOOM 12 листопада 2024 року.

Запрошуємо науковців закладів вищої освіти, керівників, наукових співробітників та експертів судових установ, працівників правоохоронних органів, судів та інших правників України та інших країн.

Для участі в конференції необхідно до 30.10.2024 р. (включно) надіслати на електронну адресу (krimconf_nlu2024@ukr.net) тези доповідей та, у разі наявності бажання виступити з доповіддю, повідомити про це оргкомітет у листі (тези мають бути оформлені відповідно до зазначених вимог у Інформаційному листі).

Робочими мовами конференції є: українська, англійська. Плануються пленарна, тематичні та стендові сесії.

Організаційний внесок не передбачено.

Посилання на ZOOM-конференцію буде надіслано кожному учаснику після заповнення анкети учасника у Google-формі за посиланням

Усім зареєстрованим учасникам конференції після її проведення буде надіслано електронний збірник матеріалів конференції.

Контактні дані організаційного комітету (для довідкової інформації): Євгенія Демидова (Viber, Telegram), тел.: +38(050) 323 12 15; Інна Колеснікова (Viber, Telegram), тел.: +380 50 921 11 35; Е-mail:krimconf_nlu2024@ukr.net