Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Між Університетом та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою підписано меморандум про співробітництво

“Підписання меморандуму між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого  та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою це не просто формальність, це стратегічне партнерство, яке об’єднує науку, освіту та практику боротьби з корупцією.

Мета меморандуму – створити міцний фундамент для партнерства, яке об’єднує дві потужні інституції, об’єднаних спільною метою – забезпечення верховенства права та боротьба з корупцією в нашій державі, а також для співпраці, обміну досвідом та спільних проєктів. Ми розуміємо, що корупція – це ракова пухлина, яка підриває основи державності та гальмує розвиток нашої країни. Тому наша спільна мета – зробити все можливе, щоб очистити наше суспільство від цього зла” – зазначив ректор Університету Анатолій Гетьман.

Підписання меморандуму надає ряд переваг та нових можливостей для обог сторін. По-перше, це можливість для наших студентів брати участь у стажуваннях та практичних семінарах, проводити дослідження під керівництвом досвідчених прокурорів. По-друге, це обмін досвідом та знаннями між науковцями університету та практиками з прокуратури. По-третє, це спільна розробка та реалізація освітніх програм, спрямованих на підвищення кваліфікації як наших студентів, так і працівників прокуратури.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко, та заступник Андрій Синюк які, є випускниками нашого Університету, зустрілися зі студентами факультету прокуратури  та відповіли на найбільш гарячі питання, які стосувалися особливостей роботи САП, можливостей проходження стажування та працевлаштування, а також відвідали бібліотеку Університету.

Переконані, що наше партнерство буде плідним і принесе відчутні результати. Разом ми зможемо підготувати нове покоління юристів, здатних ефективно боротися з корупцією та будувати прозору і справедливу державу.